Szpilki

Narzędzie zbrodni

Co jest istotą tego fetyszu? Tajemnica. Nikt o zdrowych zmysłach w nich nie chodzi. Tymczasem DR MO w nich chodzi, a nawet: pędzi po katowickim trotuarze. I przeklina w duchu na czym świat stoi. A nieświadoma, co ów fetysz oznacza na MR, mało tego – co dla niego stanowi zsunięcie szpilek pod stołem – planuje to właśnie!

W umysłach mężczyzn skrywają się demony. Tymczasem wprawna pisarka kryminałów DR MO zakłada na spotkanie z mężczyzną szpilki. Pijące.

Garnizonowa grupa kliniczno-informatyczna bada tę sprawę. Czy to jakiś niepojęty fortel? Czy po prostu zwykłe babskie roztargnienie?

– Czemu babskie?! – oburza się profesor Lugosi, przewodnicząca zespołu. To od jej inicjałów przyjęto nazwę grupy, której całkowite rozwinięcie brzmi: Bella Lugosi Is Not Dead. Powszechnie używany jest jednak skrót: BLIND.

Zatem, czy BLIND ujrzy odpowiedzi na szereg masowo pojawiających się pytań? Czy wreszcie dostrzeże niebagatelny fakt (już zauważony przez pilnie strzegącą swojego umysłu Noe), że wraz ze zniknięciem inżyniera, zniknęło również narzędzie zbrodni?

Szpilki. Noemi Susenbach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s