Ziazio

Narzędzie zbrodni

… a raczej od niego.

Obecność drugiego mężczyzny stwierdzono jako pierwszą. Pierwszą: znaczy jeszcze przed Dr MO. Chyba. Założenia projektu są takie, że trzeba ich szukać. Właściwie nic nie wiadomo na pewno. Tymczasem warto przytoczyć dane, aby nieco ten rudowłosy miraż rozwiać.

Ziazio

Facet przyjaciel. Jowialny, serdeczny, kawał chłopa. Kobiety wieszają się na nim jak wiśnie, a on żadnej nie strąca. Nazywany niegdyś Królem Grzybów, co w języku fachowym oznacza profesję. Gdyby w Sèvres pod Paryżem leżał wzorzec imprezy – byłby nim Ziazio. Po grzybach.

Dr MO.

Włosy rude farbowane, ewentualnie każde inne. Wiek średni i NIEWAŻNY. Zawód: pisarka. I to jest ważne. Od kilku lat tworzy maszynowo kolejne kryminały, z zacięciem bardziej ku karierze niż wartości. Ma męża. Podobno jest z nim „kwita”.

MR.

Pełen ogłady, ma jednocześnie w sobie coś „pierwotnego”. Niezależny finansowo, dumny i małomówny inżynier, który spędza bardzo dużo czasu w internecie. Tą drogą poznał już wiele kobiet. Interesują go jednostki wykształcone, bystre, najlepiej… pisarki.

Noe

Brak danych.

Narzędzie zbrodni. Noemi Susenbach

Jedna uwaga do wpisu “Ziazio

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s